BURIAVIMO STOVYKLOS

Buriavimo sezonas Lietuvoje yra labai trumpas, todėl žiemos metu, mes organizuojame vaikų buriavimo stovyklas šiltuose kraštuose t.y Ispanijoje ( Gironos apsktityje) ir Graikijoje ( Atėnuose, Pirėjo rajone).  Stovyklas deriname su vaikų atostogomis mokykloje. Vietoje turime nuosavą automobilį, tai suteikia galimybę vaikams ne tik buriuoti, bet ir susipažinti su istoriniais šalies paminklais, aplankyti muziejus, artimiau susipažinti Ispanijos ar Graikijos gamta. Dauguma stovyklų yra suderintos su vietinių varžybų kalendoriumi, kas leidžia vaikams pasitikrinti savo sugebėjimus Tarptautinėse varžybose ir kas svarbiausia, iš karto po mokomųjų treniruočių stovyklos. Labai dažnai treniruojamės su kitų šalių sportininkais, tai pagerina treniravimo ir treniravimosi procesus, bei suteikia jauniems buriuotojams papildomos patirties. Tuo pačiu, tai naujos pažintys ir tam tikra socializacija.

Mūsų laivynas yra naujos kartos- laivai, takelažas, burės. Visa įranga atitinka Tarptautinių varžybų reikalavimus, todėl dalyvaujame įvairiose regatose. Laivai yra apdrausti. Vaikus treniruoja patyrę Lietuvos ir kitų Europos šalių treneriai.

Treniruočių procesas prasideda nuo ankstyvo ryto: rytinė mankšta, pusryčiai, treniruotė, pietūs, teorinė treniruotė, vakarinė programa ( stalo žaidimai ar kelionė į pažintines vietas), vakarienė, na, šiek tiek telefoninių pokalbių :), ir laikas miegoti. Stovyklos trunka nuo 7 iki 9 dienų, priklausomai nuo lėktuvo bilietų.

Visos datos pritaikytos pagal oro sąlygas ir regatas, kuriose verta sudalyvauti. Uždara regata reiškia, kad kitų šalių atstovai dalyvauti negali, tačiau šiais metais aš turiu galimybę kreiptis į Katalonų buriavimo federacija ir gauti atskirą sutikimą dalyvauti mūsų buriuotojams. Stovykloje gali dalyvauti iki 12 vaikų, regatoje iki 6 vaikų. Mėlynai pažymėtos vaikų mokyklinės atostogos. 

Pridedamas žemėlapis su miestais, ir atstumais, kuriuose vyks regatos.

Palamos- l’Escala

40 km į vieną pusę

Palamos- Masnou

110 km į vieną pusę

Palamos- Blanes    

60 km į vieną pusę

Palamos- Sant Feliu

25 km į vieną pusę

Palamos- Cambrils

230 km į vieną pusę

Stovyklos kaina 620 eur, į kainą įskaičiuota:

  • Laivas ( su pilnu takelažu ), gelbėjimosi liemenė, ( yra papildomos aprangos, jeigu pamirštų ar suplyštų nuosava)
  • Trenerio kateris
  • Automobilis
  • Nakvynė (4-6 žmonės kambariuose)
  • Maistas
  • Kuras ( katerio + automobilio + kelių mokesčiai)
  • Lėktuvo bilietai ir bagažas į abi puses
  • Treneris
  • Papildomi dienpinigiai vaikams max. 20 eur.

Linkime visiems gerų emocijų ir gero vėjo !!!

Stovyklų akimirkos

Registracija

0

Start typing and press Enter to search